25 Temmuz 2014, Cuma - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Yağmur Sarıoğlu kimdir

Biyografi | 0 yorum | 16 Eylül 2013 Pazartesi, 13:53 | Güncelleme: 13:53
898 kişi okudu
reklam

Yağmur SarıoğluGalatasaray’ın başarılı futbolcusu Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu yakında pilotluk sertifikası alacak olması olay yarattı.

Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur’u asfalt kesmedi. Daha önce Ferrari 458 Italia arabasıyla Arnavutköy’de objektiflere takılan Yağmur Sarıoğlu, arabanın aynasını açamadığı için valelerden yardım istemişti. Bu durum basına yansıyınca sosyal medyada dalga geçilen Yağmur Sarıoğlu, vitesi yükselterek gözünü gökyüzüne dikti.

Eleştirileri umursamayan Yağmur Hanım, yaklaşık iki ay önce Atlas Jet’in pilot eğitim seminerine katıldı. İş garantili olan kursa katılan Sarıoğlu, önümüzdeki ay profesyonel uçak kullanma lisansı alacak. 15 gün sonra okuldan mezun olacak olan Yağmur Sarıoğlu, pilot olmak için gün sayarken, haberin duyulması yine sosyal medyada günün konusu oldu. Sarıoğlu’nun Ferrari skandalından sonra gökyüzünde uçmasını ti’ye alanlar “Havada panik” diye espri yaptı.

İşte Yağmur Sarıoğlu ile ilgili bazı tweetler…

-Mars’a yolculuk! Galatasaray’ın kaptanı Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu’nun, kaptan pilot olmak için AFA’da eğitim aldığı öğrenildi.
-Aynayı açmayı başaramadı, uçağı nasıl indirir bilemiyorum.
-Yağmur uçacağı zaman haber versin de bütün havayolu şirketleri uçuşlarını iptal etsin.
-Havada panik! Komşu ülkeler hava sahalarını Türk uçaklarına kapattı.
-Sabri sıkıysa o uçağa bin de reisliğini görelim.
-O uçağı ancak Sabri indirir. İş bi şuta bakar.


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!