24 Temmuz 2014, Perşembe

Tuğçe Kazaz yeni sevgilisi Erhan Güleryüz ile görüntülendi

Magazin | 0 yorum | 9 Ağustos 2013 Cuma, 20:09 | Güncelleme: 20:09
603 kişi okudu
reklam

Tuğçe Kazaz'ın yeni sevgilisi Erhan Güleryüz

Ünlü manken Tuğçe Kazaz ile sevgilisi Erhan Güleryüz ünlülerin mekanı olan Asmalımescit’te görüntülendiler.

Ünlü manken Tuğçe Kazaz, bir süre önce yaptığı her şeyle gündemden düşmüyordu. Güzel manken Yunan sevgilisi Yorgo Seitaridis ile beraberken Hıristiyan olarak herkesi şaşırtmıştı. Kazaz, sevgilisi hayatına girince dinini değiştirmesi herkes tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalmasına neden olmuştu. Yunan sevgilisi ile evlendikten sonra dinini değiştiren Tuğçe Kazaz, boşandıktan sonra bu durumdan pişmanlık duymuş olacak ki, yeniden Müslüman olmaya karar verdi. Bu olaylardan sonra ünlü manken kabuğuna çekilerek gözlerden uzak durmayı tercih etti.

Ünlü manken Yorgo Seitaridis’den sonra kimse ile anılmaz iken Tuğçe Kazaz,önceki akşam Beyoğlu Asmalımescıt’te yeni sevgilisi ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz’le görüntülendi. Yakup 2 isimli Restauratta baş başa romantik bir akşam geçiren yeni sevgililer çıkışta karsısında gazetecileri görünce neye uğradıklarını şaşırdı. Sözcü Muhabiri Evren Abdullahoğlu’nun objektiflerine takılan Kazaz ile Güleryüz, ”Eyvah Yakalandık” demekten kendilerini alamadılar. Yeni sevgililer hemen yollarını değiştirerek faklı sokaklara girerek aynı kareye girmemek için büyük caba sarfettiler. Soruları yanıtsız bırakan Kazaz ile Güleryüz, farklı yollarla evlerinin yolunu tuttular…


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!