The Walking Dead 7. sezon nasıl bitecek ?

13 Mart 2017, 22:06 | Kategori: Tv Dizi | 48 kişi okudu

TV ekranlarında rating rekorları kıran efsanevi dizi The Walking Dead’in 7. sezonuna dair öngörülerimizi sizlerle paylaşacağız.

Milyonların izlediği The Walking Dead dizisi’nin nasıl biteceğini herkes merak etmekte ve bildiğiniz üzere dizinin 6. sezonu Rick ve ekibinin Vali’den ve kurtuluş noktasında ki psikopatlardan kurtulup “Alexandria” ismini verdikleri yeni mekanlarına kavuşmalarıyla son bulmuştu.

Herkes ekibin kafası artık rahat derken 7. sezon herkesi ters köşeye yatırdı.

7. sezon’un 1. bölümünde Rick ve ekibi “Kurtarıcılar” diye kendilerini adlandıran barbar grubun ileri karakolunu yok etmesinin ardından Kurtarıcılar’ın acımasız lideri Negan’ın Glenn ve Abraham’ı acımasızca öldürüp Rick ve ekibini köle durumuna düşürdü.

Rick ilk zamanlarda bu şekilde yaşamayı kabullenip Negan’a boyun eğsede bu kararından çabuk vazgeçip intikam planları yapmakta ve Negan’a karşı başlatacağı savaş için Hiltop ve Krallığın desteğini almayı umuyor.

7. sezon nasıl bitecek ?

Bu soru herkesin aklına takılan konulardan biri ve sosyal medyada bir çok farklı düşünce mevcut.

İlk akla gelen Rick ekibi ve arkasında ki diğer grupların Kurtarıcılar’ı yok edeceği yönünde olsada Kurtarıcılar’ın sayısı cephanesi göz önüne alındığında işler böyle gitmeyebilir.

Bir diğer ihtimal ise Negan’ın kendi ekibinin ona ihanet etmesi. Zira Negan ekibindeki çoğu erkeğin başta Dwight’ın kadınına el koyup kendi hizmetine almıştı.

DİKKAT SPOİLER İÇERİR

Dizinin çizgi romanına göre ise Rick’in ekibi ve kurtarıcılar savaşacak ve Rick Negan’ı kuytu bir kçşede ölümcül derecede yaralayacak.Ardından Negan’I uzun yıllar rehin alacak ve sonunda acımasız mahluk Negan inanılması zor bir şekilde firar edecek.

Burdan sonra ise Rick’in heralde kaçacak delik araması gerekecek.Bu yazdıklarımız 7. Sezon’da mı olacak yoksa The Walking Dead’in 8. sezonunda mı olur onu henüz bilen yok.

Sizlerde dizinin seyrine dair yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta takip et

NewsClock En Son Haberler

25 Eylül 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen No:309 dizisindeki “Nergis” rolüyle ...

Dünya’ca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun yeni sevgilisi Georgina Rodriguez’in hakkında ...

TV ekranlarında rating rekorları kıran efsanevi dizi The Walking Dead’in 7. sezonuna dair ...

Japon otomotiv devi Honda sağlam ve ekonomik araçlarıyla ülkemizde büyük ilgi görmekte. Japon teknoloji devi ...

Ağız kokusu toplumda sıkça rastlanan sağlık sorunlarından biridir ve bireylerin çoğu ağız kokusundan ...

Sattığı bitkisel ürünlerle tanınan, bitkilerle insanları iyileştirdiğini iddia eden televizyonlarda Dr. ...

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!