The Walking Dead 4.sezon 9.bölüm ne zaman çıkacak – İzle

Tv Dizi | 0 Yorum | 17 Ocak 2014 Cuma, 19:42 | Güncelleme: 19:42
477 kişi okudu
Facebook'ta paylaş
reklam

The Walking Deadwww.dailyhaber.com -Ekranların ilgiyle izlenen dizisi The Walking Dead 4.sezon 13 Ekim’de yayınlamaya başladı.

4. sezonun ilk bölümünün adı “30 Days Without an Accident” Türkçe’si Kazasız 30 Gün idi. Yeni bölümünün adı henüz belirlenmedi. The Walking Dead 4. sezon 9. bölümü ile 2014 şubat ayında AMC kanalında kaldığı yerden devam edecek.

Bu isimden hareketle yapılan teoriler arasında, 4. sezonun bir zaman atlamasıyla başlaması bekleniyordu.The Walking Dead Dizisinin yapımcıları 4. sezonu da önceki sezon olduğu gibi 8+8 şeklinde iki parça şeklinde yayınlanmasına karar verdiler. The Walking Dead 4.sezon hapishanede sıkışan Rick ve arkadaşları’nın hikayesiyle başladı.

Önce zombilerin saldırısı, ardından hapishane içinde başlayan ve nedeni belli olmayan salgınla sezonun ilk yarısı gerilim dolu geçti. Ama asıl gerilim Vali’nin dönüşüyle oldu. ‘Yaşamak için yaşatmayacaksın’ gözü dönen Vali, hapishaneye baskın yaptı ve can aldı. Ardından Rick ve arkadaşları kaçış yolunuu ve barınacak yeni yer aramaya çıktılar.

Kısacası The Walking Dead 4.sezon ilk yarısının finali muhteşemdi. Peki The Walking Dead 4.sezon 9.bölüm ne zaman başlayacak sorusuna net yanıt geldi ve The Walking Dead 4.sezon 9. bölüm 2014 şubat ayında başlayacak. The Walking Dead 4.sezon 9.bölüm 10 Şubat’tan itibaren yayınlanacağı belirtiliyor. Şimdilik dizinin fragmanları yeni haber ve görüntüleri sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

The Walking Dead 4.Sezon 9.Bölüm Fragmanı

Yorum Yap

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

DailyHaber'i Takip Et

Daily Haber Facebook
Daily Haber Twitter

E-Bültene kayıt ol

Haberlerden spora, magazinden teknolojiye en yeni haberlerle hazırlanan bülten emailinize gelsin!

Twitter'da Daily Haber