24 Temmuz 2014, Perşembe - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Survivor 2014 Ünlüler-Gönüllüler Takımı Yarışmacıları

Medya | 0 yorum | 21 Şubat 2014 Cuma, 0:21 | Güncelleme: 0:21
3184 kişi okudu
reklam

SurvivorSurvivor 2014 Ünlüler-Gönüllüler Takımı Yarışmacıları artık kesinleşti ve aksiyona çok az bir zaman kaldı. Mart ayında başlayacak olan Survivor yarışmasına katılacak ünlüler ve gönüllüler yarışmacılar belli oldu.

2014 seonu Survivor Ünlüler Adası’nın bütün yarışmacıları belli oldu.TV8′nin yeni patronu Acun Ilıcalı, Tolga Karel’den sonra Survivor yarışmasına gidecek iki ünlü ismi daha açıkladı. Ilıcalı Twitter sayfasına, “Survivor’da olacağı bugün kesinleşen iki yeni isim; Milli futbolcumuz Ahmet Dursun ve oyuncu Serenay Aktaş.” yazdı.

Son şampiyonun Hilmi Cem olduğu Survivor 2013′ün ardından çalışmalara başlayan Acun Ilıcalı yine yarışmacıları tanıdık simalardan seçmeye başlamış. Basında çıkan haberlere bakılırsa Acun Ilıcalı’nın yeni dönem Survivor için düşündüğü ilk isim Fenerbahçe’nin efsanesi Alex’in tercümanı Samet.

Samet’e götürülen teklif karşısında ılımlı karşıladığı ve düşüneceğini söylediği konuşuluyor.Survivor Ünlüler Adası’nın son yarışmacısı Eda Özerkan oldu.

Survivor Ünlüler Adası’nın son yarışmacısı Eda Özerkan oldu.2014′ün Survivor Türkiye macerası, bu yıl Dominik Cumhuriyeti’nde yaşanacak. 2 Mart’ta yayına girecek olan Survivor’da Ünlüler Takımı’nın son yarışmacısı Aşk-ı Memnu’dan tanıdığımız oyuncu Eda

İşte Ünlüler Takımı

Ahmet Dursun, Duygu Bal, Eda Özerkan, Gökhan Keser, İsmail Baki Tuncer, Merve Aydın, Serenay Aktaş, Tolga Karel.

Survivor 2014 Ünlüler Takımı

 

İşte Gönüllüler Takımı

Akın Saatçi, Berna Sibel Deniz Canbeldek, Emre Toroman, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı, Ertunga Gemuhluoğlu, Mert Palavaroğlu, Müge Uzel, Sahra Esra Işık, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen.

Survivor 2014 Gönüllüler Takımı


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!