28.7.2014 - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Serenay Sarıkaya’nın yeni Sevgilisi

Magazin | 0 Yorum↓ | 14 Kasım 2013 Perşembe, 12:42 | Güncelleme: 12:42
1235 kişi okudu
reklam

Serenay Sarıkaya SevgilisiMedcezir dizisinden rol arkadaşı Çağatay Ulusoy’la aşk yaşadıkları konuşulan Serenay Sarıkaya için yeni iddialar ortaya atıldı.

‘Medcezir’ dizisinin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya, önceki gece evli olduğu öne sürülen yeni sevgilisiyle görüntülendi.

SAĞ GÖSTERİP SOL VURDU

Akşam’ın haberine göre, Aşk haberlerini yalanlamayan ve sessiz kalmayı tercih eden ikili, bu iddiaları doğrular gibiydi. Fakat tüm bu iddiaların aksine Sarıkaya’nın Çağatay Ulusoy’la değil, evli ve bir kız çocuğu olan Murat isimli Antalyalı bir işadımıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı

Uzun bir süredir aşkların gözlerden uzak yaşamayı başaran ikili, önceki gece sobelenmekten kurtulamadı. Kendisinden yaşça büyük olan sevgilisiyle Taksim’deki bir otelin restoranında baş başa yemek yiyen Sarıkaya, çıkışta sevgilisinin aracına bindi.

Gazetecilerden habersiz olan Sarıkaya, Cihangir’deki bir mekanın önünde araçtan indiği sırada gazetecileri fark ederek koşar adım mekana girdi.

Gazetecileri yanıltmak isteyen Sarıkaya’nın takım elbiseli sevgilisi ise mekandaki müşterilerin yanına giderek onlarla sohbet ediyormuş gibi davranmaya çalıştı.

Sarıkaya’nın mekana girmesinin ardından sevgilisi de peşinden koştu.

Görüntülenen güzel oyuncu, çektikleri fotoğrafları silmeleri için muhabirlere para teklifinde bulundu.


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.