Pınar Yılmaz kimdir

Biyografi | 0 yorum | 21 Ekim 2013 Pazartesi, 13:54 | Güncelleme: 13:54
828 kişi okudu
reklam

Pınar Yılmaz

Pınar Yılmaz vikipedi biyografi : Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu olan Pınar Yılmaz öğrencilik yıllarında Edirne’de gazetecilik ve sunuculuk yaparak medya kariyerine start verdi.

Oldukça başarılı bir öğrenci olan Yılmaz okulu dereceyle tamamladıktan sonra aynı okulda master yaptığı dönemde fotoğraf tutkusu ve merakı onu Edirne Fotoğraf Derneği’nde fotoğrafçılık eğitimi almaya yönlendirdi.

MANKENLİĞE İLK ADIM

Fotoğraf çekmenin yanı sıra dernekte fotomodellik de yapmaya başladı. Yurt içinde ve yurt dışında pek çok fotoğrafçıyla çalışarak kısa zamanda kendini bu alanda kanıtladı.İzmir’e yerleştiği zaman yayınlanmış fotoğraflarıyla dikkat çeken Pınar Yılmaz böylece podyumlara adım atarak profesyonel anlamda mankenlik yapmaya başladı. Kısa sure içerisinde tanınmış markaların yüzü olarak moda dergilerinde ve basında yer aldı.

Sahneye olan merakı onu tiyatroya yönlendirdi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim alarak tiyatro sahnesine adım attı.Oyunculuk alanında kendini geliştirerek hem kamera önü ile ilgili projelere hem de podyum hayatına devam eden Yılmaz, sanata olan tutkusuyla ömür boyu sanata katkıda bulunup, araştırarak düşünerek ve sorgulayarak toplumla bütünleşmeyi kendine hedef edinmiştir.

Bodrum’da reklam çekimleri için kamera karşısına geçen manken Pınar Yılmaz, serin havaya aldırmadan poz verdi.

Neşeli tavırları ve düzgün fiziğiyle Bodrum halkının sempatisini kazanan güzel manken üç gün boyunca Cennet Koyu, Bodrum merkez ve Türkbükü sahillerinde arz-ı endam ederek görenleri kendisine hayran bıraktı.

HAMAM GİRDİ Bir firmanın reklam çekimleri için kamera karşısına geçen manken Pınar Yılmaz hamamda gerçekleştirilen çekimlerde iddialı pozlar verdi.

Reklam panolarında, afişlerde ve kataloglarda kullanılacak görseller için kameralar karşısında kimse yokmuş gibi hamam sefası yapan güzel model osmanlı sultanlarının tablolarını hatırlattı.

Muhteşem Yüzyıl dizisinini yanına başlamasından sonra gerek dizide gerek gerçek hayatta hamamın çok revaçta olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Şimdilik hamama son giren de Pınar Yılmaz oldu.

 


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!