2.8.2014, 6:30 | Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Pepsi Günlük-Haftalık Bedava Konuşma SMS İnternet Nasıl Yapılır

17 Ocak 2014, 23:31 | İpucu | 1 Yorum↓ |
2254 kişi okudu
reklam

Pepsi Yaşatır SeniPepsi kapak şifreleri ile Pepsi Günlük-Haftalık Bedava Konuşma SMS ve İnternet Nasıl Yapılır  ? Kampanyaları ile Türkiye’yi konuşturan Pepsi’den Turkcell Avea ve Vodafone için günlük haftalık konuşma şansı Pepsi kapaklarının altında.

Tek kapakla günlük 30 DK + 30 SMS + 30 MB, 3 kapakla haftalık 30 DK ya da 100 SMS ya da 100 MB kazanma şansı Pepsi Yaşatır Seni kampanyasında.

Kampanya 1 Ocak 2014 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya tüm Pepsi Pet 3 litre, 2.5 litre, 2 litre, 1,5litre altın ve gümüş renkli kapakları altından çıkan şifreler dahildir. Kampanyaya kısa mesajla katılım ücreti tüm operatör aboneleri için vergiler dahil 0,80 TL’dir.

NASIL KATILIRIM ? Günlük 30DK+30SMS+30MB için bir adet şifre 5757’ye gönderilmelidir. Turkcell gençTarife’liler yalnızca günlük SMS+30 MB paketi kazanırlar. Haftalık 30 dakika için 3 farklı ürün şifresi aralarında boşluk bırakılarak 5757’ye gönderilmelidir. (Örnek katılım: ABCDEFGH 12345678 2AZTFC34)

Haftalık 100 SMS için, 3 farklı ürün şifresi aralarında boşluk bırakılarak sonuna SMS yazılmasıyla 5757’ye gönderilmelidir. (Örnek katılım: ABCDEFGH 12345678 2AZTFC34 SMS) Haftalık 100 MB için, 3 farklı ürün şifresi aralarında boşluk bırakılarak sonuna MB yazılmasıyla 5757’ye gönderilmelidir. (Örnek katılım: ABCDEFGH 12345678 2AZTFC34 MB)

Katılım Koşulları : Kampanya 1 Ocak 2014 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerlidir. 28 Şubat 2014 saat 23:59’dan sonra yapılan şifre gönderimleri değerlendirilmeyecektir. Kampanya T.C. sınırları içerisinde geçerlidir.Sözlü ve yazılı iletişime rağmen kampanya tarihleri dışında kampanyaya katılım tüketicinin sorumluluğundadır. Kampanyaya tüm Pepsi Pet 3 litre, 2.5 litre, 2 litre, 1,5litre altın ve gümüş renkli kapakları altından çıkan şifreler dahildir.

Tek kapakla Günlük 30DK+30SMS+30MB kazanmak için, bir adet şifre 5757’ye gönderilmelidir. Turkcell gençTarife’liler yalnızca günlük 100 SMS+100 MB paketi kazanırlar.
3 kapakla dakika, SMS veya MB kazanmak için katılım aşağıdaki şekilde yapılmalıdır:

Günlük hediye katılımlarında Turkcell gençTarifeliler sadece günlük 100 SMS ve 100 MB internet kazanır. Günlük hediyeler yüklendikten sonra 24 saat, haftalık hediyeler yüklendikten sonra 7 gün boyunca geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım ücreti tüm operatör aboneleri için vergiler dahil 0,80 TL’dir.

Kazanılan TL/dakikalar veya SMSler sadece Avea’dan Avea’ya, Turkcell’den Turkcell’e veya Vodafone’dan Vodafone’a yapılacak yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır.
Günlük hediyeler için, katılımcılar aynı telefon numarasından bir gün içinde sadece bir kez hediye kazanır. Bir gün içinde yapılan 2. şifre gönderiminde ayrıca hediye konuşma, mesajlaşma, data paketi kazanılmaz. Haftalık hediyeler için, katılımcılar aynı telefon numarasından 7 gün içinde sadece bir kez hediye kazanır.
Turkcell Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.
Tüm operatör aboneleri için günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Yüklenen mobil hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Kazanılan hediyelerin yüklenmesi 24 saat içinde gerçekleştirilecek ve bilgilendirme mesajının geldiği gün mesajda belirtilen saatler arasında geçerli olacaktır. Pepsi ve operatörler, sistem yoğunluğu nedeniyle zaman dilimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Zaman diliminin değişmesi durumunda kampanya geri dönüş mesajlarında zaman dilimi ayrıca belirtilecektir. Operatörler sistem yoğunluğu nedeniyle yüklemelerde belirtilen süreyi aşma hakkını saklı tutar. Bu süreyi aşma durumunda kampanya geri dönüş mesajlarında yükleme zamanı ayrıca belirtilecektir.
Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması ve dürüstlüğe aykırı uygulamalarla kampanya ile sağlanan hediyelere hak kazanılamaz.Kampanya stoklar ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan dakikalar geçerliliğini yitirecektir.Mükerrer şifre gönderimlerinde ilk şifreye ait mesaj esas alınacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler aboneler arasında transfer edilemez.Turkcell günlük paketlerdeki atış periyodu;Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4 TL (TL atış periyodu 15sn)
Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

Müşteri Hizmetleri Desteği, PEPSI (0800 261 70 00), Avea Müşteri Hizmetleri (444 1 500), Turkcell Müşteri Hizmetleri (444 0 532) ve Vodafone Müşteri Hizmetleri (444 0 542) tarafından verilecektir.
Katılımcıların kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, kampanya ile sınırlı kalmak üzere arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Avea, Turkcell ve Vodafone tarafından paylaşılacaktır. Katılımcılar bu bilgi paylaşımını şimdiden kabul etmiş sayılır.

Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Pepsi kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.Turkcell aboneleri kalan günlük konuşma miktarını öğrenmek için *123*16# ‘yi arayabilirler.Turkcell aboneleri kalan günlük kısa mesajlarını öğrenmek için *123*50# ‘yi arayabilirler.Turkcell aboneleri kalan günlük data miktarını öğrenmek için *123*23# ‘yi arayabilirler.Vodafone aboneleri kalan günlük konuşma miktarını öğrenmek için *123#12# ‘yi arayabilirler.

Kampanyaya 1 Haziran 2012 ve sonrası üretilmiş ürün şifreleri dahildir.Pepsi ürünlerinden çıkan şifrelerin her biri ile yanlızca tek bir kampanyadan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait fayda için geçerlidir.


"Pepsi Günlük-Haftalık Bedava Konuşma SMS İnternet Nasıl Yapılır" yazısına "1 yorum" yapıldı.
  1. Adınız... diyor ki:

    güzel kamoanya kırmızı kasa kadar olmasada iş görür.

UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Daily Haberi Takip Et!

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!