31.7.2014, 19:34 - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Patron Mutlu Son İstiyor Konusu ve Oyuncuları

18 Aralık 2013, 19:07 | Sinema | 0 Yorum↓ |
560 kişi okudu
reklam

Patron Mutlu Son İstiyorYeni yılın ilk Türk filmi Patron Mutlu Son İstiyor, 1 Ocak’ta vizyona girecek.İşte Patron Mutlu Son İstiyor’un konusu ve oyuncuları.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrolü paylaştığı “Patron Mutlu Son İstiyor”, yeni yılın ilk Türk filmi olarak 1 Ocak’ta vizyona girecek. Filmin senaryosunu ünlü oyuncu, yönetmen, yazar ve senarist Yılmaz Erdoğan yazdı.

FİLMİN KONUSU Sinan (Tolga Çevik) patronu (İsfendiyar) tarafından Kapadokya’ya bir komedi filmi senaryosu yazmak üzere gönderilir. Süresi çok azdır ve filmin sonu mutlu bitmek zorundadır! Sinan, mutlu bir hikaye için ilham perisini beklerken, önce kalacağı otelin sahibi İzzet Bey’in kızı Eylül (Ezgi Mola) karşısına çıkar sonra da hayatında en çok nefret ettiği kişi olan eski arkadaşı, ünlü oyuncu Faruk ( Murat Başoğlu )! Kendisini Sinan’ın “makam şoförü” ilan eden Taksici Ersin ( Ersin Korkut ) ve çiftlik sahibi Atçı Arif ( Erkan Can ) bir süre sonra hem Sinan’ın hayatında hem de senaryosunda yerlerini alırlar.

Kapadokya’da bir balon gezisi, herkesin hayatını değiştirir, özellikle Sinan ve Eylül’ün! Peri bacalarının etrafında, rengarenk balonların içinde ve büyülü bağbozumu şenliklerinde geçen onca macera herkes için adeta ayrı bir filme dönüşürken, patron İsfendiyar’ın beklediği “mutlu son” bir türlü gelmez! Ama patron mutlu son istemektedir ve Sinan sonu yazmak zorundadır!


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!