29.7.2014 - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

O Hayat Benim dizisi oyuncuları ve konusu

Tv Dizi | 0 Yorum↓ | 14 Şubat 2014 Cuma, 23:09 | Güncelleme: 23:09
959 kişi okudu
reklam

O Hayat Benim dizisiFox TV ekranların da Yeni O Hayat Benim dizisi başarılı oyuncuları ve sürükleyici konusu ile, Pazar günü ekran macerasına başlıyor.

Fox TV ekranlarında 16 Şubat Pazar günü ‘O Hayat Benim’ isimli yeni bir dizi başlıyor.

Ocak ayının ilk haftası İstanbul’da çekimlerine başlanan ‘O Hayat Benim’in yönetmenliğini Merve Girgin üstleniyor. Başrollerini Keremcem ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Sinan Albayrak, Ceren Moray ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimler bulunuyor. Dizinin yapımcılığını Pastel Film üstleniyor.

Dizi, en yakın bildiklerinin ihanetine uğrayarak hayatı çalınan bir genç kızın hikayesini ekrana getirecek. Şanssızlıklarla başlayan hayatı yine şanssızlıklarla devam eden Bahar’ın her şeye rağmen ayakta kalma çabalarını anlatan dizi, aynı zamanda entrika ve sırlarla dolu bir dünyanın kapılarını açacak izleyiciye.

DİZİNİN KONUSU

Nuran (Yeşim Ceren Bozoğlu) ve İlyas’ın (Süleymen Atanısev) kızı olarak büyüyen Bahar (Ezgi Asaroğlu) aslında Mehmet Emir’in (Sinan Albayrak) tek çocuğudur. Bu sırrı sadece üç kişi bilmektedir. Bahar’ın öz dedesi Yusuf, bu gerçekleri ortaya çıkarmak için İstanbul’a gelir ve Mehmet Emir’e her şeyi anlatır. Ancak Nuran ve İlyas kendi öz kızları Efsun’u (Ceren Moray) Mehmet Emir’e kızı diye tanıtırlar. Zorluklar içinde yaşayan ailenin öz kızlarının çok zengin bir aileye gitmesi aslında onların da hayatlarının kurtulması demek olacaktır. Hiçbir şeyden habersiz Bahar ise öz ailesi zannettiği Nuran ve İlyas’ın yanında yaşamaya devam eder…

Baharı’ın öz kardeşi zannettiği yabancı aslında onun hayatını yaşıyordur artık.

Dizi, ilk bölümüyle 16 Şubat Pazar günü 19.45′te yayınlanacak.


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.