Not Defteri Dizisi Oyuncuları Konusu

Tv Dizi | 1 yorum | 16 Mart 2014 Pazar, 23:49 | Güncelleme: 23:49
1145 kişi okudu
reklam

Melisa TorosYapımcılığını Şükrü Avşar ve Ilgaz Giritlioğlu’nun üstlendiği “Not Defteri” dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu merakla bekleniyordu.

Daha önce güzel oyuncu Melisa Toros’un rol alacağı duyurulan dizinin 2 oyuncusu daha belli oldu.Bir lise dizisi olan ‘Not Defteri’nin başrollerinde Fatih Al, Ebru Özkan, Melisa Toros, Merve Oflaz yer alıyor. Dizinin yapımcılığını ise Avşar Film üstleniyor.

Çekimleri başlayan diziye daha önce Hanımın Çiftliği ve Anneler ile Kızları dizisinde rol lan Ebru Özkan ile Muhteşem Yüzyıl dizisinde Matrakçı Nasuh karakterini canlandıran Fatih Al da dahil oldu

Yapımcılığın Avşar Film’in üstlendiği Not Defteri dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Not Defteri dizisinin oyuncu kadrosunda geçtiğimiz sezon Show TV’de yayınlanan ancak istenilen ilgiyi görmeyince yayından kaldırılan Her Şey Yolunda Merkez dizisinin oyuncusu Melisa Toros yer almakta.

Not Defteri, 24 Mart Pazartesi akşamı Fox TV’de başlayacak. Fatih Al, Ebru Özkan, Merve Oflaz gibi isimlerin yeraldığı Not Defteri’nin yapım şirketi Avşar film. Yönetmeni ise Ilgaz Giritlioğlu üstleniyor.

DİZİNİN KONUSU

Mahir Soysal, ilk ders günü için Dersaadet Lisesi’nin kapısından adımını atarken aynı zamanda içine sığınabileceği yeni bir hayat arayışındadır.

Geçmişte bütün meslektaşlarının umutsuz vaka olarak gördükleri problemli öğrencilere yol gösterip onları hayata kazandıran Mahir, tam da bu uğraş esnasında kendi ailesinin hayatını karartacak trajik bir olay yaşamalarına neden olmuştur.

Not Defteri yakında FOX’ta!


"Not Defteri Dizisi Oyuncuları Konusu" yazısına "1 yorum" yapıldı.
  1. Ahmet diyor ki:

    25poyraz

UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!