25 Temmuz 2014, Cuma - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Nejat İşler kimdir

Biyografi | 0 yorum | 20 Ocak 2013 Pazar, 12:24 | Güncelleme: 12:24
690 kişi okudu
reklam

Nejat İşler Yakışıklı Türk oyuncu. Nejat İşler yaptığı açıklamalarla kim olduğuna dair ve özel hayatı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. “Kendim ya da yakınımdaki biri rahatsız değilse duş almıyorum. Ama ben terlemem de mesela.

İntikam dizisinde Rüzgar karakteriyle karşımıza çıkan Nejat İşler Milliyet gazetesinden Asu Maro’ya röportaj verdi. Röportajlarında ekranda göründüğünden çok daha farklı bir portre çizen Nejat İşler yine şaşırtmayı başardı. Çok disiplinli olduğunu söyleyen İşler, yemek programları izlemeye bayılıyor, pilatese gitmeyi düşünüyor; ayılama, sıkıcı, kötü bir herifim diyerek kendisini herkesten çok yine kendisi eleştiriyor.

Biraz fazla. Disiplinsiz birini görünce de çok kızarım. Mesela bir gün program değişti, “Neden değişti?” dedim, “Bilmem hangi oyuncu hasta olmuş”. “Ölmüş mü?” dedim. Ben gerçekten anlamıyorum çünkü. Hasta olunca gidilir sete. Ölmedikten sonra gidilir.

Dizideki bütün karakterler o kadar kötüler ki, tek salak, iyi herif bu. Ama ben orijinalindeki Jack gibi oynamadım, biraz değiştiriyorum. Bir şeyler dönüyor etrafında, farkında değil ama çok da ilgilenmediği için. Onun başka bir dünyası var. Ben o dünyayı kuruyorum şimdi. Bir aşk hikayesi var çocukluktan, oğlan kıza hâlâ âşık, kız karşısına çıkıyor ve onun o olduğundan haberi yok. Daha kafadan salak yani. Daha fenası sonra ortaya biri çıkıyor “Ben Derin’im” diye, ona inanıyor. Çok sinirlenecek seyirci. Saf ve iyi bir herife sinirlenecekler, kötüleri sevecekler. Bu iş tutar, “Dallas” işte.

“Ben yakışıklı kalmalıyım” gibi bir derdin pek yok anlaşılan…

Sonra olabilir belki. Şu anda galiba hâlâ g.tüme güveniyorum.

Aynı anda 1000 kadını sevebiliyormuşsun…

Ama orada şey anlaşılmamış… İlişkinin her şekliyle diyorum; arkadaş olarak, meslektaş olarak… Aynı anda 1000 kadın la olurum demek değil. Ben kadınları seviyorum, onlara güveniyorum. Bir defa annesini çok seven bir çocuğum. Bir de şanslı gitti benim hayatım, teyzeler, çok güzel teyzeler hem de, sonra bizim okulu İstanbul Kız Lisesi’nin içine kurdular, 700 tane kızın arasına düştük 50 erkek. Konservatuvara girdim, her taraf balerin kaynıyor, Teşvikiye’ye tezgah açtım, Türkiye’nin en güzel kadınları önümden geçiyorlar. Truffaut’nun filmi vardır, “Kadınları Seven Adam” diye, neredeyse öyle bir durum bu da.

Ama daha çok erkek muhabbetinde görüyoruz seni…

Daha çok erkek muhabbetinde takılmayı seviyorum evet. Ayılama bir herifim, yok tavladır, iddaadır, at yarışıdır, basitim yani. Her kız da girmiyor o muhabbete tabii.

Annene kızdığını söylüyorsun, hep başkalarını düşündüğü için…

Ben fizik olarak babama, huy olarak biraz anneme benzerim. Annem hep ona koşar, buna çabalar, çok kızıyordum çocukken.
Şimdi anlıyorum.

Ben hiçbir zaman iyi bir herif olmadım, annem iyi birisi. Aramızdaki fark o. Benim kötücül tarafım vardı. Bütün maceram her gün o kötü tarafı azaltmakla geçiyor. İyilik satmıyor ama, ne kadınlar seviyor iyi insanı, ne sektörde seviliyorsun, hiçbir şey yapamıyorsun iyi olunca, oturuyorsun.

Gümüşlük’te sekiz ayı bulur denize girme sezonu, ben bu sene iki kere girdim, o da zorla.Voleybol oynamıştık, üstüm çok kumluydu, onun için girdim. Sevmiyorum, su sevmiyorum, kedi gibiyimdir biraz. Çocukluktan herhalde, çok üşüyordum ben yıkanınca. “Niye girmiyorsun?” diyorlar, “Islak” diyorum. Ama girdiğim zaman uzun kalıyorum mesela duşta. Evet, biraz fenayım bu konuda. Kendim ya da yakınımdaki biri rahatsız değilse yapmıyorum. Ama ben terlemem de mesela.

Bir-iki gün dağılır ev, üçüncü gün ben sinirle toplamaya başlarım. Ve dışarıya gösterdiğim portrenin altında gizli bir düzen var. Disiplin, düzen, ben severim onları, Alman ekolünden geliyorum.

Çok. Kursa gitmeyi düşünüyorum. Yemek programlarını çok seviyorum mesela, en çok onları seyrediyorum, güzel tüyoların verildiği… İnternette en çok baktığım şey yemek tarifleri.

Etli, tavuklu, balıklı şeyleri seviyorum, onları yapması daha artistik geliyor. Mercimeği haşla filan, çok havalı gelmiyor. Beraber yaşadığım bir hatundan daha çok yemek yaptığımı söyleyebilirim. Bir film vardı, Nick Nolte ressamdı, dört New York hikayesi, onun gibi takılıyorum. Müziği açıyorum, ne içeceksem onu koyuyorum, dolabı açıp bakıyorum. Ondan da biraz, ondan da biraz, ne içiyorsam ondan da koyuyorum içine. Soslar moslar, hazır çorbadan makarna sosu yapıyorum çok güzel, hızlı.

Geniş zamanlı cümleler kurmak pek doğru değil gibi… Bilmiyorum. Düşündüğüm oldu ama, onu söyleyeyim. Biri bana düşündürttü bunu. Biraz öyle oluyor, birinin sana düşündürtmesi gerekiyor.

Makul. Tek istediğim şey şu, evdeyken huzurluysak, birbirimize bakıp birbirimizi seviyorsak hâlâ ve eğlenebiliyorsak evde… Bunları da uzun bir süre biriyle yaparsam, olabilir. Uzun bir test sürüşü lazım ama, zırt diye olacak bir şey değil. Gerçi onu da bilmiyorum, birisi gelir, salağa çevirir, birden biter iş, çocuğu da koyar, gider.

Ben sıkıcı bir herifim aslında, eğlenceli değilim, o yüzden galiba.

Birincisi ben tek başıma vakit geçirmekten çok hoşlanıyorum. Çok meşguliyetim var, müzik, film,kitap… Buna uyabilecek birisi geldiği zaman aynı evde kalabiliyoruz. Yoksa erkek arkadaşlarımla dolaşıyorum. Sakin geçiyor orada gün. Film seyret, kitap oku biraz, internetten bir şeylere bak, saat 2′de İstanbul altılısı var, 6′da Adana, birisi arar “Okey oynayalım mı?” der, kahveye gidersin, akşama doğru bara geçilir, rakı olacaksa rakıya oturulur, başka bir şey yok… Top oynanır arada…

Övünerek söylüyorum çünkü 41 yaşındayım ve hâlâ iki saat futbol maçı yapabiliyorum, şanslıyım.

Şansımı zorlamayacağım ama. Bir sürü şey hayatımdan çıkar, başka bir sürü şey de girer. Geçen gün “Ben pilatese gideyim” dedim mesela. Spor yapamıyorum burada, spor salonunu da hiç sevmiyorum, Pilates, zaten okulda yaptıklarımız değil mi? Kasları esnet, gevşet, biraz form alsın vücut…


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!