25 Temmuz 2014, Cuma - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Nazlı Öztarhan kimdir

Biyografi | 0 yorum | 25 Temmuz 2013 Perşembe, 11:59 | Güncelleme: 11:59
1336 kişi okudu
reklam

Nazlı ÖztarhanNazlı Öztarhan biyografi : Nazlı Çelik, Türk haber spikeri. ABD Dışişleri Bakanlığının davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitime katıldı.

Nazlı Öztarhan 1977 tarihindne İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra lise eğitimi için İsviçre’ye gitti. İsviçre’nin ardından  ABD’nin Boston şehrinde Emerson College’da hem televizyon hem psikoloji alanında eğitim gördü.

Türkiye’ye döndükten sonra uzun süre muhabirlik ve programcılık yaptı. 1999 yılında NTV’de başladı. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığının davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim gördü.

1999 yılında NTV’de işe başlayan Öztarhan 2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı’nın davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim gördü. 2005 yılında Star Tv’ye geçiş yaptı. O sıralar Star Ana Haberi sunan Uğur Dündar işi bırakınca 2006 yılında Star Ana Haberi Nazlı Öztarhan sunmaya başlamış ve hala sunmaya devam etmektedir.

2008 yılında Uğur Dündar Star Haber’i sunduğu zamanlarda muhabirlik yapmıştır. Ardından Murat Çelik Star TV’den ayrıldıktan sonra muhabirliği bıraktı ve Hafta sonu Haberleri sundu. 2011 yılında Uğur Dündar Star Haber’i bıraktıktan sonra hafta içi haberciliğine döndü. 2012 yılında Burak Öztarhan’la boşandı.


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!