2.8.2014, 8:33 | Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Muhteşem Yüzyıl Şehzade Cihangir Halvet Sahnesi – İzle

9 Ocak 2014, 12:46 | Tv Dizi | 0 Yorum↓ |
888 kişi okudu
reklam

Şehzade CihangirMuhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir halvete girdi video izle. Cihangir halvet sahnesi izle.

Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl’ın dün akşamki bölümünde Kanuni Sultan Süleyman ile Hürrem Sultan’ın en küçük oğlu şehzade Cihangir sonunda halvete girdi. Halvete giren Cihangir sefer hazırlığına başladı.

Kanuni Sultan Süleyman’a Acem seferine katılmak istediğini söyleyen Cihangir’in durumuna üzülen Hürrem Sultan sefere çıkması için erken olduğunu düşünse de halvete girme vakti geldiğine karar verir.

Kendisinin rahatsızlığından ötürü diğer şahzeler gibi olmadığını ve sefere kabul edilmeyeceğini düşünse de Cihangir, önce Hürrem Sultan’ın seçtiği cariyesiyle halvete girer ardından sefere katılacağını öğrenir.

Halvete giren Cihangir muvaffak olsa da bir süre sonra kendi gerçeğine dönerek cariyesini yanından kovar.

GERÇEK BİR ŞEHZADE OLDU

Kendisini odasına kapayan Cihangir’e sefere katılacağı müjdesini ise bizzat Sultan Süleyman verir.

Oğlunun odasına gelerek ‘Herkesin bir yarası vardır oğul. Kiminin yarası vücudunda kimininki ise ruhunda zuhur eder. Herkes yarasını saklamak ister’ diyerek onu sefere götüreceğini söyler.

Şehzade Cihangir, Kanuni’nin ‘Sendeki ilim irfan kimsede yok. Seferde fikirlerine ihtiyacım olacak. Hadi hemen hazırlan’ sözleriyle kendini ilk kez gerçek bir şehzade gibi hisseder.


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Daily Haberi Takip Et!

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!