29.7.2014 - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Meryem Uzerli kaç aylık hamile bebeği kızmı erkek mi

Magazin | 2 Yorum↓ | 22 Ağustos 2013 Perşembe, 7:39 | Güncelleme: 7:39
1774 kişi okudu
reklam

Meryem UzerliTükenmişlik sendromu hastalığı yüzünden ‘Muhteşem Yüzyıl’ setini bırakıp 20 Mayıs’ta Almanya’ya giden hamile olduğu için borsacı sevgilisi Can Ateş tarafından terk edildiği söylenen Meryem Uzerli, bebeğinin cinsiyetinin sürpriz olmasını istiyor.

Haziran ayının son haftasına kadar ilişkileri süren çiftten Can Ateş’in hamileliği öğrendiği ve ardından Uzerli’yle yollarını ayırdığı konuşuluyor. Sevgilisi Can Ateş’ten ayrılmasına rağmen çocuğunu dünyaya getirmeye karar veren Uzerli’nin zor günlerini ailesinin desteğiyle atlattığı söyleniyor. Ateş ise tüm ısrarlara rağmen, iki ay önce ayrıldığı sevgilisi Uzerli’nin hamileliğiyle ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Şu anda 3,5 aylık hamile olan Uzerli’nin bebeğinin cinsiyeti henüz belli değil. Beşbuçuk ay sonra anne olacak olan oyuncu, ilerleyen aylarda da bebeğinin cinsiyetini sürpiz olması için öğrenmeyecek.

Sözleşmesi 2015 yılına kadar devam eden Uzerli’ye Tims Productions patronu Timur Savcı’nın söylenildiği gibi dava açmadığı ve 1 milyon TL tazminat istemediği öğrenildi. Karşılıklı oturup avukatlar aracılığıyla diziden ayrılan Uzerli, hamile olduğunu Almanya’ya gittikten sonra öğrendi. Oyuncu, planlanmış bir durum olmayan bu hamileliği sürdürmeye karar verdi. Meryem Uzerli’nin hamile olması sosyal medyada günün konuşulan konusu oldu. Sevgilisinden ayrılmasına rağmen bebeği dünaya getirmeye karar veren Meryem Uzerli, Twitter takipçileri tarafından Deniz Akkaya’ya benzetildi. Deniz Akkaya’da nikah masasına oturmadan Efe Önbilgin’den olan kızını dünyaya getirmişti.

Ünlüler ne dediler ?

  • -Demet Akalın: Ne Meryem hamile mi? Hazır Hürrem hamileyken alın şu kızı diziye geri ya vallahi seyredemeyeceğiz yoksa
  • -Ece Erken: Allah  mutlu etsin
  • -Ebru Polat: Meryem Uzerli’yi tebrik ediyorum. Sağlıklı bir bebeği olur umarım. İyi yapmış. Bu adamları anlamak zor. İşlerine nasıl gelirse.


"Meryem Uzerli kaç aylık hamile bebeği kızmı erkek mi" yazısına "2 yorum" yapıldı.
  1. Adınız soyadınız. diyor ki:

    ebru balcı

  2. ebru balcı diyor ki:

    keske dızıden ayrılmasydı

UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.