Meryem Uzerli hamilemi

Magazin | 0 Yorum | 21 Ağustos 2013 Çarşamba, 9:17 | Güncelleme: 9:17
458 kişi okudu
Facebook'ta paylaş
reklam

Meryem UzerliGüzel oyuncu Meryem Uzerli kaç aylık kimden hamile haberi ; Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl’ın tükenen Hürrem’i Meryem Uzerli anne olmaya hazırlanıyor.

Tükenmişlik sendromu hastalığı yüzünden ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisini bırakıp Almanya’ya giden Meryem Uzerli 4 aylık hamile..

Sevgilisi Can Ateş’tan ayrılan güzel sanatçı bebeğini yalnız doğuracağını söylerken bekar anne olmaya hazırlanıyor.

Bir yıldır birlikte olduğu Meryem Uzerli’den ayrıldığını söyleyen Ateş, “Ayrıldığımız doğrudur. Hamile olduğuna dair bir bilgim yok” dedi. Çiftin ayrılık sebebinin Ateş’in bu hamileliği istemediğinden dolayı olduğu konuşuluyor.

Uzerli üç hafta önce Instagram sayfasında dünya haritasının fotoğrafını paylaşarak, “Sevgili arkadaşlar size güzel bir çarşamba diliyorum. Dünyamız büyük, Allah büyük… Hayat küçük bir kutu içinde gibi düşünmeyelim ve Allah’a güvenelim. Size sevgi ve kuvvet gönderiyorum. Çarşamba yeni bir gün” yazısıyla hamile olduğunu o gün öğrendiği ortaya çıktı.

Ayşe Arman Twitter adresinden bu fotoğrafı paylaştı  ve ekledi Meryem hamile.

Yorum Yap

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

DailyHaber'i Takip Et

Daily Haber Facebook
Daily Haber Twitter

E-Bültene kayıt ol

Haberlerden spora, magazinden teknolojiye en yeni haberlerle hazırlanan bülten emailinize gelsin!

Twitter'da Daily Haber