| Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

KVK TELPA BAŞARI GENPA Garanti Sorgulama

1 Kasım 2013, 0:23 | 34037 kişi okudu | Kategori: Nasıl Yapılır
reklam

Suya düşen akıllı telefonNokia ,Samsung, İphone ve Sony gibi diğer mobil teknoloji devlerinin distribütörleri olan KVK TELPA BAŞARI GENPA firmalarından garanti sorgulama işlemini kısaca sizler için özetledik.

BAŞARI GGaranti Sorgulama Başarı Elektronik olarak bilinen Başarı Ticaret firması, Turkcell distribitörlüğü yanında Samsung mobil telefonlarının Türkiye’de ki tek yetkili satıcısı ve garanti firmasıdır.

Sonuç olarak Samsugn cihazlarınızın garanti sorgulamasunı BAŞARI firmasının internet sitesi olan www.basariticaret.com adresinden gerçekleştireceksiniz.

Samsung Cep Telefonu Garanti Sorgulama:

Samsung Türkiye internet sitesinde Samsung cep telefonu resmi distribütör firmaları olarak Başarı Ticaret, Brightstar Telekomünikasyon ve Dağıtım Ltd. şirketi (www.brightstarcorp.com), C5 Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (0 212 227 18 18), Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. ile Telpa bulunmaktadır.

Samsung Garanti Sorgulama Samsung’un resmi distribütörü BAŞARI firmasından yukarda anlattığımız üzere sorgulama yapacağınız gibi, Samsung Müşteri hizmetleri telefonu olan 444 77 11′den imei no ile Samsung cep telefonunuzun garanti kapsamında olup olmadığını ve garanti süresini sorgulayabilirsiniz.

Nokia Garanti Sorgulama Türkiye’de Nokia resmi distribütörleri Genpa, KVK, Brightstar (www.brightstarcorp.com) ve Dora AŞ (www.doraas.com) şirketleridir. Nokia telefon garanti sorgulaması için söz konusu şirketlerin internet sitelerinden ve iletişim bilgilerinden yararlanılabilir veya Nokia Destek Hattı telefonu olan 444 3 665′den kalan garanti süresini öğrenebilirsiniz.

Nokia Care ve Nokia Destek noktaları için Nokia internet sitesine başvurabilirsiniz. Nokia cep telefonunuzun garanti menüsüne girebilirve cihazın ne zaman üretildiğini ve satıldığını öğrenebilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER

IMEI klonlama nedir nasıl yapılır

IMEI Sorgulama

Nokia Garanti Süresi sorgulamak öğrenmek için cep telefonunuzdan *#92702689# tuşlayıp Nokia Garanti Süresi Öğrenebilirsiniz.

NOT: Yeni aldığınız bir cihaza batarya takılması halinde garanti süresi başlayacaktır.

Cep Telefonu Distribütörlerinden Garanti Sorgulama;

Cep Telefonu IMEI kodunu öğrenmek için telefonunuzda sırasıyla *#06# tuşlamasını yapınız ve ardından edindiğiniz IMEI kodunu aşağıdaki verdiğimiz bağlantılardan gerek iletişim yolu gereksede sorgulama ekranlarından garanti detaylarına dai ayrıntılı bilgiyi edinebilirsiniz.

Cep Telefonu Garanti Şirketleri Garanti Sorgulamaları;

KVK Garanti Sorgulama İçin TIKLAYIN
TELPA Garanti Sorgulama İçin TIKLAYIN
GENPA Garanti Sorgulama İçin TIKLAYIN
BAŞARI Garanti Sorgulama İçin TIKLAYIN

DailyHaber.com garanti sorgulama sonuç bilgilerini vermemektedir. Sadece garantisi sorgulanacak cihaza ait web sitesinin kısayolunu kullanıcılarına sunmaktadır.


"KVK TELPA BAŞARI GENPA Garanti Sorgulama" yazısına "2 Yorum" yapıldı.
  1. Arda dedi ki:

    telefon garanti sorgulama ekranı sayesinde iphonumu gönderdim teşekkürler

UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

NewsClock En Son Haberler

Ülkemizin en çok kullanılan operatörlerinden olan Turkcell 2016 yılının son ...

0 faizli esnaflara can suyu olacak KOSGEP kredisine başvuru şartları ve diğer detaylar ...

Dünya’nın en yakışıklı erkeği Rohit Khandelwal kimdir? Rohit Khandelwal, 19 ...

PayPay Türkiye’den en son ne zamana kadar para çekebilirim sorusuna yanıt bu ...

İsmi Türkçe “Cemile”den gelen Jamala kimdir nerelidir Türk’ mü dür ...

Mine Tugay 28 Temmuz 1978 tarihinde Konya’da dünyaya gelen güzelliğiyle bir çok ...

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!