Kızıl Elma dizisi konusu oyuncuları

Tv Dizi | 0 Yorum | 2 Aralık 2013 Pazartesi, 11:45 | Güncelleme: 11:45
701 kişi okudu
Facebook'ta paylaş
reklam

Osman SınavÜnlü Yönetmen Osman Sınav’ın yeni dizisi, Kızıl Elma yakında TRT 1 ekranlarında başlıyor.

Deliyürek, Kurtlar Vadisi ve Sakarya Fırat gibi fenomen dizilerin yönetmeni Osman Sınav yeni bir dizi hazırlığında olduğu bildirildi. Sınav’ın bu kez hazırladığı proje bir ajan dizisi. Ana karakter ise Murat adında bir istihbaratçı.

Osman Sınav’ın yeni dizisi de Sakarya Fırat gibi TRT 1′de yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Pusu’da olduğu gibi de günceli takip edeceği belirtilen dizinin ismi ise oldukça çarpıcı: Kızıl Elma. Çekimleri başlayan Kızıl Elma dizisinin Ocak ayında TRT 1 ekranlarında yayına başlaması hedefleniyor.

KONUSU, MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI

Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu edinecek olan dizinin baş kahramanını Murat Altay’ı Furkan Palalı oynayacak. Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alacak olan dizide, bu kahramanlar Yeni Türkiye’nin büyümesi, adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki mücadelesi anlatılacak. ‘Ülken için yaşa, aşkın için öl’ sloganıyla duyurulan yeni dizi Kızılelma’nın ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Kızılelma Dizisi Tanıtım Fragmanı

Yorum Yap

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

DailyHaber'i Takip Et

Daily Haber Facebook
Daily Haber Twitter

E-Bültene kayıt ol

Haberlerden spora, magazinden teknolojiye en yeni haberlerle hazırlanan bülten emailinize gelsin!

Twitter'da Daily Haber