25 Temmuz 2014, Cuma - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Kızıl Elma dizisi konusu oyuncuları

Tv Dizi | 0 yorum | 2 Aralık 2013 Pazartesi, 11:45 | Güncelleme: 11:45
847 kişi okudu
reklam

Osman SınavÜnlü Yönetmen Osman Sınav’ın yeni dizisi, Kızıl Elma yakında TRT 1 ekranlarında başlıyor.

Deliyürek, Kurtlar Vadisi ve Sakarya Fırat gibi fenomen dizilerin yönetmeni Osman Sınav yeni bir dizi hazırlığında olduğu bildirildi. Sınav’ın bu kez hazırladığı proje bir ajan dizisi. Ana karakter ise Murat adında bir istihbaratçı.

Osman Sınav’ın yeni dizisi de Sakarya Fırat gibi TRT 1′de yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Pusu’da olduğu gibi de günceli takip edeceği belirtilen dizinin ismi ise oldukça çarpıcı: Kızıl Elma. Çekimleri başlayan Kızıl Elma dizisinin Ocak ayında TRT 1 ekranlarında yayına başlaması hedefleniyor.

KONUSU, MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI

Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu edinecek olan dizinin baş kahramanını Murat Altay’ı Furkan Palalı oynayacak. Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alacak olan dizide, bu kahramanlar Yeni Türkiye’nin büyümesi, adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki mücadelesi anlatılacak. ‘Ülken için yaşa, aşkın için öl’ sloganıyla duyurulan yeni dizi Kızılelma’nın ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Kızılelma Dizisi Tanıtım Fragmanı


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!