26 Temmuz 2014, Cumartesi - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Kardeş Payı 1. Bölüm İzle

Gündem | 0 yorum | 27 Ocak 2014 Pazartesi, 14:41 | Güncelleme: 14:41
815 kişi okudu
reklam

Kardeş Payı dizisiDizi severlerin merakla beklediği Kardeş Payı dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı -izle. Star TV ekranlarında yayınlanacak Kardeş Payı dizisinin ilk bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu.

Ahmet Kural ile Murat Cemcir ikilisinin yeni komedi dizisi Kardeş Payı, yakında Star Tv’de izleyici karşısında olacak.

Düğün Dernek filminden sonra çektikleri dizi ile yeniden ekranlara dönecek olan Murat Cemcir ve Ahmet Kural, Kardeş Payı adlı dizi ile yeniden ekranlarda boy gösterecekler.

Kardeş Payı dizinin konusu şöyle; Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştirler. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur. Tahsin her yaz Metin ve Ali’yi, ‘Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun’, gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar.

Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır… Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama “Dünya’ya barış ve mutluluk getirecek” diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar.. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle bütün dengeler değişir..


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook'ta DailyHaber

Twitter'da Daily Haber

E-Bültene Abone Ol

Haber Bültenimize abone olun, en son güncel haberlerden, ilk sizin haberiniz olsun!