Elysium ‘Yeni Cennet’ Fragman izle

Sinema | 0 Yorum | 15 Temmuz 2013 Pazartesi, 14:29 | Güncelleme: 14:29
248 kişi okudu
Facebook'ta paylaş
reklam

ElysiumMatt Damon, Jodie Foster’in başrolünü üstlendiği Elysium’un alt yazılı ikinci fragmanı yayınlandı.

 Yönetmenliğini Neill Blomkamp’ın yaptığı, Matt Damon, Jodie Foster,Sharlto Copley, Alice Braga, Diego Luna, William Fichtne ve WagnerMoura’nın oyuncu kadrosunda bulunduğu ‘Elysium’ (Yeni Cennet)’in Türkçe altyazılı ikinci fragmanı yayınlandı.

FİLMİN KONUSU

Yıl 2154, insanlar iki sınıfa ayrılıyorlar: bir grup çok varlıklı olup Elysium adı verilen bir uzay istasyonunda yaşıyorlar, geriye kalanlarsa çok kalabalık bir nüfus olarak çökmüş, yıkılmış dünyada yaşam savaşı veriyorlar. Dünyada yaşayan insanlar umutsuzca gezegenin suç ve yoksulluk ortamından kaçmaya çalışıyorlar ve birçoklarının Elysium’daki medikal imkanlara ihtiyaçları var. Ancak, Elysium’dakiler dünyadan göçü yasaklayan yasalar doğrultusunda yurttaşlarının “lüks” yaşantısını koruyabilmek için herşeyi yapmaya hazırlar.

Bu iki dünya arasında eşitiği sağlayabilecek tek kişi ise Elysium’a gitmekten başka çaresi olmayan sıradan bir adam olan Max (Matt Damon). İstemeyerek de olsa Max çok tehlikeli bir görev üstlenerek Elysium’un Sekreteri Delacourt’un (Jodie Foster) güçlerine karşı gelmek zorunda. Ancak, başarılı olduğu takdirde sadece kendi hayatını değil, Dünya’da yaşayan milyonların hayatını da kurtarabilir…

Film ülkemizde 9 Ağustos 2013′te vizyona girecek

Yorum Yap

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

DailyHaber'i Takip Et

Daily Haber Facebook
Daily Haber Twitter

E-Bültene kayıt ol

Haberlerden spora, magazinden teknolojiye en yeni haberlerle hazırlanan bülten emailinize gelsin!

Twitter'da Daily Haber