Deniz Hasgüler kimdir

Biyografi | 0 Yorum | 23 Eylül 2013 Pazartesi, 23:58 | Güncelleme: 23:58
1782 kişi okudu
Facebook'ta paylaş
reklam

Deniz HasgülerJîn Filmi Oyuncuları . Altın Koza’dan ödülle çıkan Jîn, başrol oyuncusu Deniz Hasgüler’e Kopenhag Buster Film Festivali’nden de bir ödül kazandırdı.

Reha Erdem’in yazıp yönettiği Jîn, filmin başrolünü üstlenen Deniz Hasgüler’in Kopenhag Buster Film Festivali’nde “En İyi Genç Oyuncu” ödülü alması ile bir kez daha taçlandırıldı. Uluslararası festivaller turuna Berlin Film Festivali ile başlayan ve sayısız festivalde kendine yer bulan başarılı çalışmanın başrol oyuncusu için festivali jürisinin yaptığı yorumlar ise şu şekilde oldu;

“Mimikleri ve vücut dili ile rolünü nüanslar katarak en etkili şekilde sergiliyor. Nerden geldiğini veya nereye gittiğini bilmeden baştan sonuna kadar ona bağlı kalıyoruz. Sakin ve dingin adımlarıyla sahneye hayat katıyor ve filmi tek başına götürmeyi başarıyor. Deniz Hasgüler, Jin rolünde çok az diyaloğu olmasına rağmen varlığıyla seyirciyi büyülüyor.”

Jin, 20. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde Reha Erdem’e En İyi Yönetmen Ödülü’nü getirirken, Deniz Hasgüler’e de Türkan Şoray Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülünü kazandırdı.

Yorum Yap

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

DailyHaber'i Takip Et

Daily Haber Facebook
Daily Haber Twitter

E-Bültene kayıt ol

Haberlerden spora, magazinden teknolojiye en yeni haberlerle hazırlanan bülten emailinize gelsin!

Twitter'da Daily Haber