Aslı Aydıntaşbaş kimdir

Biyografi | 0 Yorum | 6 Ağustos 2013 Salı, 11:51 | Güncelleme: 11:51
443 kişi okudu
Facebook'ta paylaş
reklam

Aslı AydıntaşbaşAslı Aydıntaşbaş biyografi  24 Şubat 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen New York Üniversitesi’nde gazetecilik ve Ortadoğu üzerine yüksek lisans yaptı.

Robert College ve ABD Maine’de Bates College’dan mezun oldu. Aydıntaşbaş, New YorkÜniversitesi’nde gazetecilik ve Ortadoğu üzerine yüksek lisansını bitirip ülkeye döndü ve gazeteciliğe Cumhuriyet Gazetesi’nde başladı.
Bosphorus Chronicle, Yeni Yüzyıl, NTV, Radikal, Sabah, Habertürk.com, Habertürk TV ve Akşam’da köşe yazarı, muhabir, Washington temsilcisi ve Ankara temsilcisi olarak çalıştı. Bu sırada The New York Times, The Wall Street Journal gibi gazetelerde haber ve makaleleri hazırladı. Milliyet Gazetesi’nde dış haberleri sayfasında köşe yazılarını ve Skytürk 360′da Sıcak Temas programı hazırlıyoe ve sunuyor. Mayıs 2013′ten itibaren CNN Türk kanalında Akif Beki ile beraber “Karşı Gündem” programını yapmaktadır.

Yorum Yap

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.

DailyHaber'i Takip Et

Daily Haber Facebook
Daily Haber Twitter

E-Bültene kayıt ol

Haberlerden spora, magazinden teknolojiye en yeni haberlerle hazırlanan bülten emailinize gelsin!

Twitter'da Daily Haber