31.7.2014, 9:23 - Reklam | Gizlilik | İletişim | RSS

Amber Heard kimdir

20 Ocak 2013, 12:35 | Biyografi | 0 Yorum↓ |
1385 kişi okudu
reklam

Güzelliğiyle erkeklerin rüyasını süsleyen güzelAmber Heard biseksüel olduğunu açıklayan güzel oyuncu Amber Heard başka bir kadına aşık oldu ve sevgilisi Johnny Depp’i terk etti.

Amber Laura Heard, Amerika’lı aktrist ve manken. 22 Nisan 1986 yılında Austin, Texas’ta doğmuştur. Amber küçük yaşlarda St. Michael Katolik Akademisinden Hollywood kariyeri için ayrılmıştır. Küçük yaşlardayken okulda drama vs. rollerde oynuyan Amber 16 yaşındayken en iyi arkadaşını trafik kazasında kaybediyor ve katolikliği kim takar benzeri bir sözüyle ateist olduğunu açıkladı. Onyedisinde okulu bırakıp kariyeri için New York’a gitti ve orda modelliğe başladı daha sonra Los Angeles de aktristkiğe 2004 yılında Never Back Down filminde başrol oynamış ve film MTV ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılında All the Boys Love Mandy Lane filminde Toronto Uluslararsı Film Festivalinde yeralmıştır.Televizyondaki ilk rolü Hidden Palms adlı dizidir. 2008 de Pineapple Express filmlerinde rol almıştır. 2009 da Üveybaba da rol almıştı ve ayrıca Zombieland filmdinde de küçük bir rol almıştır. Daha sonda Amber The Joneses ve And Soon the Darkness (2010), John Carpenter’ın The Ward, yanısıra Nicolas Cage ile Drive Angry, ve diğerbir yanda ise Johnny Depp ile The Rum Diary (Tutku Günlükleri) filmlerinde rol almıştır.2009 yılında Exterminator (İmha Takımı) adlı filmde Nicki rolünü üstlenmiştir. Ayrıca Maxim dergisinin en seksi 100 kadın yarışmasında 21.sırayı aldı.

KİŞİSEL HAYATI

Dünyanın en gözde ve çekici erkeklerinden biri olarak nitelendirilen Johnny Depp de terk edildi. Hem de bir başka kadın için..

Depp ve The Rum Diary filminde birlikte kamera karşısına geçtiği Amber Heard çekimler sırasında yakınlaşıp birlikte olmaya başlamıştı. Hatta Depp, onun uğruna 14 yıllık sevgilis Paradis’yi terk etmişti. Ancak daha önce biseksüel olduğunu açıklayan Amber Heard, Johnny Depp’i bırakıp Fransız manken Madie de Villepin’le flört etmeye başladı.

AMBER HEARD FRANSA ESKİ CUMHURBAŞKANI’NIN KIZI

İki sevgili sık sık birlikte görüntüleniyorlar. İkili Paris’te Champs-Elysees’de motosiklet turu yaparken objektiflere takıldı. Marie de Villepin, Fransa’nın eski başbakanlarından Dominique de Villepin’in kızı.


UYARI: Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılan yorumlardan Daily Haber veya DailyHaber.com sorumlu tutulamaz.